Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych CKZiU w halowej piłce nożnej

Dziś zakończyliśmy kolejną edycję Mistrzostw Zespołu Szkół Technicznych CKZiU w halowej piłce nożnej. W przeciągu dwóch miesięcy 13 reprezentacji klas rozegrało blisko 45 spotkań rywalizując początkowo w grupach, a następnie w fazie pucharowej turnieju. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za tak liczny udział i zaangażowanie w rozgrywane mecze! Podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców i Sponsorów pozyskanych przez organizatorów turnieju za wsparcie zakupu nagród rzeczowych dla uczestników rozgrywek 😀 Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację w kategoriach klas jak również ostateczny ranking strzelców turnieju. Już dziś mamy nadzieję na kolejną edycję za rok! ⚽️

Organizatorami Mistrzostw ZST CKZiU w halowej piłce nożnej jak również sędziami sportowych zmagań byli nauczyciele wychowania fizycznego: Mariusz Rakowicz i Renato Kaźmierczak.