„Procesy i zjawiska przyrodnicze w obiektywie”

Wyniki konkursu geograficzno – językowego „Procesy i zjawiska przyrodnicze w obiektywie”

W dniach od 10.11.2022 r. do 30.11.2022 r. odbył się w Zespole Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego konkurs geograficzno – językowy pt. „Procesy i zjawiska przyrodnicze w obiektywie”. Wykonane przez uczniów dzieła są świetnym dowodem na umiejętność dostrzeżenia zjawisk i procesów zachodzących wokół nas oraz posługiwania się językiem obcym w ich opisie. Komisja konkursowa po dokonanej ocenie prac zdecydowała, że:

I miejsce zajmuje: Maksymilian Maślonka   z kl. 1TM

II miejsce zajmuje: Julia Bogdanów  z kl. 1TM

III miejsce zajmuje:  Bartosz Raczyński  z kl. 2TS

Wyróżnienie otrzymuje: Maksymilian Kuropka  z kl. 2TS

GRATULUJEMY!!!!