Akcja „DEFIBRYLATOR W KONIORZE” zakończona sukcesem!!!

Miło nam poinformować, że akcja zorganizowana przez Pana Renato Kaźmierczaka i Pana Mariusza Rakowicza zakończyła się wielkim sukcesem – zebraliśmy potrzebną kwotę do zakupu defibrylatora zewnętrznego AED.

Z wpłat uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły udało się zebrać kwotę 6351 zł.

Do kwoty tej dołożył się także Wolontariat działający przy naszej szkole – Pani Maria Tomaszewska i Pani Monika Bródka oraz uczestnicy III Mistrzostw Miasta Leszna w badmintonie.

Brakującą kwotę dołożył jako darowiznę przyjaciel szkoły Pan Łukasz Misiewicz z firmy ATRH SOFT Sp. z.o.o., któremu bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Defibrylator został już wybrany i zamówiony.

W najbliższym czasie (pewnie jeszcze przed feriami zimowymi) zawiśnie przy wejściu do Naszej szkoły.

Wszystkim, którzy wsparli Naszą szkolną akcję bardzo serdecznie dziękujemy!!!