„Niech żyje BAL !”

Jak każe tradycja, na sto dni przed egzaminem dojrzałości, my – tegoroczni maturzyści – postanowiliśmy zaszaleć !  W czwartek, 19 stycznia, w restauracji FINEZJA zapomnieliśmy o szkole, sprawdzianach, egzaminach, stresie i poddaliśmy się biesiadowaniu i tańcom.

Jest nas 122 z pięciu klas. Wszyscy chcemy jak najlepiej zdać majowy egzamin, ale póki co… pielęgnujmy ten niezapomniany czas. Ponieważ studniówka to jedyny taki bal w życiu !

Rozpoczęliśmy oczywiście polonezem. 14 par, ku aplauzie zgromadzonych nauczycieli, rodziców i uczniów, pięknie odtańczyło ten staropolski taniec. Były też gratulacje, podziękowania i kwiaty. A potem – już tylko „tańce, hulanki, swawole”.

Były to wspaniałe cztery lata i  na pewno z uśmiechem wspominać będziemy czas spędzony w „KONIORZE”.

Na zdjęciach zobaczycie jak wyglądała tegoroczna STUDNIÓWKA naszej szkoły i – mamy nadzieję – poczujecie jej atmosferę.