Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów klas maturalnych przygotowaliśmy cykl webinariów, które prezentują w przystępnej i atrakcyjnej wizualnie formie nasze główne kierunki kształcenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką naszych kierunków, jak również wykładami lub ćwiczeniami na tematy powiązane z danym kierunkiem, ale zarazem przydatnymi dla uczniów w procesie przygotowania do egzaminu dojrzałości.

Od 12 stycznia do 20 kwietnia 2023 r., zaprezentujemy Państwu naszą ofertę dydaktyczną, przybliżając w każdym tygodniu kolejny kierunek. Wyemitowane materiały będą dostępne na naszych stronach www także po premierowej emisji – tak, aby w każdej chwili można było do nich wrócić.

Pełen harmonogram emisji znajdą Państwo na stronie

https://www.sggw.edu.pl/webinaria-2023/