EKO POKAZ MODY Z UDZIAŁEM UCZNIÓW ZST-CKZIU W LESZNIE

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej już po raz trzeci organizuje EKO POKAZ MODY. Tym razem projekty, które modelki zaprezentują na wybiegu, przygotują uczniowie naszej szkoły z klas o profilu technik przemysłu mody. Młodzi projektanci, dzięki uprzejmości Stowarzyszenia ECHO, wybrali już ubrania z drugiego obiegu i wykorzystując swoją kreatywność i krawieckie umiejętności, stworzą z nich unikatowe kreacje. Poprzez zastosowanie metody recyklingu i upcyklingu używanych ubrań, nadadzą im zupełnie nową formę i ponownie wprowadzą je do użytku. A wszystko to w duchu mody cyrkularnej i ekologicznej. 

Efekt końcowy krawieckich metamorfoz w odpowiedniej oprawie muzyczno-wizualnej będzie można zobaczyć podczas pokazu, który odbędzie się 10 marca 2023 r. (piątek) o godz. 17.00 w Fundacji CAT przy ul. Bocznej 6 w Lesznie. Serdecznie zapraszamy.