Olimpiada EUROELEKTRA – etap 2

W dniu 6.03.2023 uczeń klasy 4E Jakub Janowicz pod opieką Sławomira Wolskiego brał udział w drugim etapie Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej EUROELEKTRA organizowanej m.in. przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP) i Politechnikę Bydgoską. Zawody odbyły się w sali budynku NOT we Wrocławiu. Uczestniczyli uczniowie ze szkół technicznych województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Ogłoszenie wyników, uczestników zakwalifikowanych do części finałowej w Bydgoszczy, nastąpi na początku kwietnia 2023. Laureaci mogą liczyć na zwolnienie z części teoretycznej egzaminu kwalifikacji zawodowych oraz przepustkę na wybrane przez siebie kierunki studiów. Czekamy na pomyślne wieści!

Po zawodach delegaci ZST-CKZiU znaleźli chwilę, żeby sprawdzić co dzieje się na Rynku we Wrocławiu.

Więcej tutaj: https://www.facebook.com/sepwroc/posts/pfbid02mVy3hXfDAtmWeA2jAf7hJ41jvJ8mEjSLnZ8q8n5HRLsVBzFF4QQbbhbL2ipWrj5Ll