Pracownia Fryzjerska ZST-CKZiU

Pracownia fryzjerska to niezwykle ważny przedmiot szkolny dla wszystkich uczniów, którzy marzą o karierze w branży fryzjerskiej. Jeśli chcesz zdobyć solidne podstawy w tej dziedzinie i poznać tajniki sztuki fryzjerskiej, to pracownia fryzjerska jest właśnie dla Ciebie.

A teraz mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Stworzyliśmy film promujący naszą pracownię fryzjerską, który pokaże Ci, jakie korzyści wynikają z nauki w naszej szkole.

W naszej pracowni fryzjerskiej nauczysz się nie tylko podstawowych technik strzyżenia i stylizacji włosów, ale również bardziej zaawansowanych zabiegów, takich jak koloryzacja, prostowanie włosów . Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy zawsze służą pomocą i radą.

W naszym filmie zobaczysz, jak wygląda praca w naszej pracowni fryzjerskiej na co dzień.

Nie czekaj, zobacz sam, jakie możliwości otwiera przed Tobą nauka w naszej pracowni fryzjerskiej i przekonaj się, że praca w tej branży może być pasją i sposobem na życie! Obejrzyj nasz film i dołącz do nas już dziś!