Wycieczka zawodowo-krajoznawcza klasy 4EO4 do Warszawy i Kozienic.

W dniach 23-25 marca, klasa 4EO4 wraz z opiekunami Sławomirem Wolskim, Joanną Przybyłą i Tomaszem Budnym wybrała się na wycieczkę zawodowo-krajoznawczą do Warszawy, a stamtąd do elektrowni węglowej w Kozienicach (jest to drugi co do wielkości taki obiekt w Polsce). Uczniowie w zawodzie technik elektryk mieli okazję zwiedzić elektrownię i zapoznać się z działaniem obiektu oraz zadaniami pracującego tam personelu. Oprócz głównej atrakcji, był też czas na część krajoznawczą. Wieczór oraz kolejny dzień spędziliśmy na pieszym oraz objazdowym zwiedzaniu Warszawy. Z panią przewodniczką byliśmy w Łazienkach Królewskich, spacerowaliśmy po Starym Mieście, zobaczyliśmy Pałac Prezydencki, byliśmy w Gettcie Warszawskim, metrem przejechaliśmy do Pałacu Kultury i Nauki, a jedna z grup odwiedziła Centrum Nauki Kopernik. 

Jako szkoła patronacka, część finansowania uzyskaliśmy od Enea, za co serdecznie dziękujemy!