Drzwi Otwarte – Akademia Nauk Stosowanych w Lesznie

W dniu 19 kwietnia br. w godz. 9.45 – 13.45 Akademia Nauk Stosowanych im. J. A. Komeńskiego w Lesznie organizuje Drzwi Otwarte. W związku z tym, pragniemy serdecznie zaprosić uczniów, a w szczególności tegorocznych maturzystów do uczestnictwa. 

Formuła, którą przyjęliśmy w tym roku, jest następująca: 

  • stoiska Instytutów prezentujące kierunki studiów,
  • bogata oferta zajęć pokazowych dla zainteresowanych poszczególnymi kierunkami studiów,
  • wykład gościa specjalnego – Dawida Myśliwca, doktora nauk chemicznych, polskiego twórcy internetowego, założyciela kanałów popularnonaukowych „Uwaga, naukowy bełkot!” i „Wyłącznie naukowy bełkot”,
  • poprzez aktywne uczestnictwo możliwość zdobywania „punktów” (gwiazdek) i ich wymiany na upominki

Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia, szczegółowy harmonogram oraz formularz zapisu znajdą Państwo na stronie: https://ansleszno.pl/DRZWI_OTWARTE_W_ANS,63805.html Nie ma konieczności uczestnictwa w całości wydarzenia w godzinach 9.45 – 13.45, stoiska Instytutów będą dostępne przez cały czas trwania Drzwi Otwartych, zajęcia pokazowe odbywać się będą wg harmonogramu podanego na stronie.