KONKURS MŁODZI ZDOLNI TECHNICZNI 2023

Ogłaszamy konkurs techniczny dla uczniów naszej szkoły w którym do realizacji jest jeden z poniższym tematów (do wyboru):

1. „Makieta zbiornika wodnego z mikroprocesorowym układem kontroli temperatury i poziomu wody”

2. „Układ mikroprocesorowy z wielopunktowym pomiarem temperatury cieczy, z wizualizacją mierzonych danych oraz zdalnym alarmowaniem po przekroczeniu ustawionych wartości krytycznych.”

Więcej informacji na temat zasad konkursu znajduje się w załączonym regulaminie konkursu. W przypadku dodatkowych pytań proszę kierować się do sali DC_9 do Tomasza Andrzejczaka. Organizatorami konkursu są Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie.

Regulamin konkursu : tutaj