LAUREACI III EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Nauczyciele przedmiotów zawodowych w klasach technik przemysłu mody we współpracy z doradcami zawodowymi ZST-CKZiU już po raz trzeci zorganizowali konkurs plastyczny dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z Leszna i okolic. Temat tegorocznej edycji brzmiał „TWÓJ STY – TWÓJ OUTFIT”  i  zachęcał uczestników do zaprezentowania swojego indywidualnego podejścia do mody. Uczestnicy sprostali wyzwaniu i zgłosili do konkursu prace, które pokazały nie tylko ich gust modowy, ale też charakterystyczny dla nich styl rysowania. Prace młodych projektantów zostały zaprezentowane szerszej publiczności na wystawie podczas Drzwi Otwartych w ZST-CKZiU w Lesznie.

Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ale ostatecznie wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Zuzanna Maćkowiak ze Szkoły Podstawowej w Poniecu

II miejsce – Ada Tuğrul ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie

III miejsce – Zofia Jarosińska ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Lesznie

Komisja przyznała także wyróżnienia:

Zuzannie Jędraszyk ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie

Martynie Kurzawie z Zespołu Szkół w Osiecznej

Aleksandrze Kowalewicz

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy, aby nieustannie rozwijali swoją pasję do mody i sztuki. Dziękujemy również nauczycielom, którzy zainteresowali uczniów konkursem i wspierali ich w przygotowaniach.