Pożegnania nadszedł czas

Najbardziej wyczekiwany apel w ciągu roku szkolnego rozpoczął się w piątek, 23 czerwca 2023 roku o godzinie 9:00. Był to czas pełen podsumowań, radości, dumy, a także refleksji nad minionymi miesiącami.

Podczas niego Dyrektor Renata Perek przyznała Jagodzie Skorackiej nominacje do Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce oraz zaangażowanie w życie szkoły. Ponadto, wyróżniono uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, stypendia sportowe, nagrody, puchary oraz podziękowania za ich szczególne zaangażowanie na rzecz szkoły.

Julia i Piotr z klasy 1 TM, w imieniu całej społeczności uczniowskiej, wyrazili wdzięczność nauczycielom słowami: „Dawaliście radę, sercem i głową, wspieraliście nas przez cały rok szkolny i za to wam bardzo dziękujemy”.

Co więcej, utalentowana uczennica Jagoda Skoracka wykonała wzruszającą piosenkę „Nic dwa razy” autorstwa Sanah.

Uczniowie gromkimi owacjami pożegnali Panią Grażynę Pietrowiak, która zawsze towarzyszyła im uśmiechem, radą i dobrymi słowami, gdy przychodzili do szkolnej szatni. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pożegnali nauczycieli, dla których rok szkolny 2022/2023 był ostatnim w naszej szkole. Pani Justyna Dudzińska, panowie Krzysztof Peisert, Waldemar Hawrot, Wiesław Pioterek oraz księża Arkadiusz Pałka i Wojciech Brzoski otrzymali upominki i podziękowania.

Tym samym rozpoczęliśmy upragnione wakacje. Życzymy bezpiecznych i pięknych dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Teraz patrzymy z optymizmem w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania, które przyniesie przyszły rok szkolny.