Koniec leniuchowania, czas pracowania

Tak nietypowo – jak w całej Polsce – 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024 w Zespole Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie.

W nowym roku szkolnym powitaliśmy w progach naszej szkoły 6 klas pierwszych o profilu: samochodowym, informatycznym, mechatronicznym, elektrycznym, spedycyjnym oraz odzieżowym, których powitała i pogratulowała wyboru naszej szkoły Pani Dyrektor Renata Perek w swoim inauguracyjnym przemówieniu życząc wszystkim powodzenia i jak najlepszych wyników w nauce.

Pani Dyrektor powitała także nowych nauczycieli, którzy od tego roku szkolnego będą nauczać w naszym „Koniorze”, a szczególnie nową Panią Wice dyrektor Danutę Stępniewską, która zastąpiła na tym stanowisku Pana Andrzeja Stężałego, który przeszedł na zasłużoną emeryturę, życząc jej powodzenia i owocnej współpracy.

Po części oficjalnej młodzież pod kierunkiem Pana Renato Kaźmierczaka i Pana Mariusza Rakowicza zaprezentowała program artystyczny, w którym odniosła się do 84 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz miłych wspomnień z wakacji.

Udział w apelu wzięli:

Klasa 2 E – Maksymilian Chudek

Klasa 3 TM – Kamil Gajek, Adrian Wujczak, Mateusz Cheba

Klasa 3 TI – Nikola Szymańska, Antoni Kaczmarek, Bartosz Pelczyński, Patryk Konieczny