Elektrycy w Łagowie

Pod koniec września uczniowie z klas: 5E, 3TEO i 4TEO wraz nauczycielami: Panią Danutą Stępniewską, Panem Sławomirem Wolskim i Panem Tomaszem Bojanowskim wybrali się na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do Łagowa. 
Uczniowie mieli okazje spędzić czas w malowniczym miejscu położonym nad dwoma jeziorami: łagowskim i trześniowskim.

Pierwszego dnia atrakcją były rowery wodne i z tej perspektywy podziwianie krajobrazu. Wieczorem uczniowie sami zorganizowali ognisko i smażyli kiełbaski.
Drugiego dnia czekał na uczniów główny punkt wycieczki, czyli zapoznanie się z Poligonem ENEA OPERATOR. Uczniowie mogli przyglądać się ćwiczeniom prac pod napięciem oraz sami korzystać z nowoczesnego programu VR i sprawdzić się jako elektromonterzy ENEA. Po tej dawce wiedzy każdy z uczniów dostał upominek. Po obiedzie uczniowie wybrali się na wieże widokową do Zamku Joanitów, gdzie obejrzeli panoramę Łagowa. Po wyczerpującym dniu uczniowie wspólnie z opiekunami spędzali czas grając w siatkówkę.
Nazajutrz uczniowie wraz z opiekunami wybrali się zobaczyć z bliska radiowo- telewizyjne centrum nadawcze. 
Tym akcentem zakończył się dla wszystkich pobyt w Łagowie. Pogoda i humory dopisały wszystkim!