„Podziel się kurtką, czapką i szalikiem”

Uczniowie, którzy mieli w swoich szafach niepotrzebne kurtki, czapki, szaliki włączyli się do organizowanej już po raz drugi przez Leszczyński Bank Żywności akcji, ”Podziel się kurtką”. W dniach 24 i 25 października podczas finału włączyli się także nasi wolontariusze, którzy pomagali w organizacji stoisk i pomocy w znajdowaniu odpowiedniej odzieży dla osób potrzebujących. W dniu 24 października dołączyły do akcji również uczennice klasy II TO. Opiekunowie klasy pani Klaudia Zielińska oraz Joanna Przybyła  przygotowały wraz z uczennicami pokaz mody na którym dziewczyny zaprezentowały swoje projekty. Po całym wydarzeniu otrzymałam od organizatorów wiele pochlebnych opinii na temat pracy i zaangażowania naszych uczniów, co jest wielkim wyróżnieniem dla naszej szkoły. Uczniom zaangażowanym w akcję jeszcze raz serdecznie dziękuję.  

https://www.eska.pl/leszno/kurtki-za-darmo-i-pokaz-mody-na-dziedzincu-stowarzyszenia-leszczynski-bank-zywnosci-zdjecia-aa-EEVx-JJoR-LqY4.html
https://leszno24.pl/pl/19_wiadomosci-z-regionu/60812_kto-potrzebuje-ten-przytula-kurtke-zdjecia-i-film-.html