Wygrana wycieczka 3 TI do Energylandii

5 i 6 października 2023 roku klasa 3 TI przebywała na wygranej wycieczce do Energylandii w Zatorzu w ramach konkursu „WYMARZONA KLASA”.

Konkurs polegał na nagraniu filmiku pokazującego jak jesteśmy zgraną klasą, jak się bawimy, jak sobie pomagamy.

Był to konkurs ogólnopolski, na który przesłano około 150 filmików. Najlepszym okazał się klasy 3 TI Zespołu Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w Lesznie.

Przyznana została tylko jedna nagroda – wycieczka.

W ramach wygranej nasza klasa plus trzech uczniów klasy 2 E miała zapewniony bezpłatny transport autokarem w obydwie strony, zakwaterowanie w Western Camp Resort, wyżywienie oraz dwa dni pobytu w największym parku rozrywki w Polsce w Energylandii.

Młodzież po przyjeździe do Energylandii została także obdarowana upominkami w postaci gadżetów reklamowych.

Bardzo mile spędziliśmy dwa dni, bawiąc się i korzystając z uciech jakie daje Energylandia. Oczywiście największym powodzeniem cieszyły się największe rollercoastery takie jak HYPERION, ZADRA, FORMUŁA, MAYAN, ABYSSUS, AZTEK, które nawet nasz wychowawca Mariusz Rakowicz zaliczył wszystkie pierwszy raz w życiu.

W imieniu całej klasy 3 TI serdecznie dziękujemy za cudowny 2 dniowy pobyt w Energylandia oraz nocleg w Western Camp Resort.

Serdecznie dziękujemy zwłaszcza Pani Annie Janowicz i Pani Julii Piotrowicz z Energylandii za opiekę podczas pobytu i czuwanie żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Bawiliśmy się świetnie.

Wszystkim uczniom i klasom z całej Polski życzymy powodzenia w kolejnych konkursach organizowanych przez Energylandia, bo naprawdę warto. Marzenia się spełniają.

Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Wychowawca klasy Mariusz Rakowicz , reżyser i montażysta filmiku Renato Kaźmierczak, opiekun na wycieczce Dariusz Górski oraz cała 3 TI z Leszna.

P.s. Wychowawca z klasą mają już kolejny szalony pomysł na kolejny filmik, na kolejny konkurs!!!