Wyjazd klasy 5TS do Wrocławia

Miniony piątek dla klasy 5TS był dniem pełnym wrażeń. Rano udaliśmy się na wycieczkę do Wrocławia, by sprawdzić nasze umiejętności jako mistrzów kierownicy. Czekał na nas zarezerwowany tor kartingowy. Po krótkim treningu zaczęła się prawdziwa jazda- wyścig Mini Grand Prix. Jak się okazało wszyscy spisaliśmy się na medal, stanęliśmy na podium, ale najlepsze czasy uzyskali Igor, Filip i Mateusz. Oni również otrzymali puchary.

Walka na torze była niesamowita, ale na szczęście żaden pojazd nie uległ wypadkowi. Emocje po wyścigu długo nie mogły opaść.

Następnie udaliśmy się  po zasłużoną nagrodę w postaci seansu filmowego. Mieliśmy okazję obejrzeć film „Chłopi” malowaną animację z fantastyczną muzyką i ciekawą obsadą aktorską. W wyśmienitych nastrojach udaliśmy się w drogę powrotną do Leszna.