Forum Młodych Przedsiębiorców

17 listopada doradcy zawodowi wraz z uczniami klas IIE, IITP oraz IIITM uczestniczyli w zorganizowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Zawodowego i Dualnego „Forum Młodych Przedsiębiorców – JUST DO IT!”. Zaproszonymi gośćmi byli: Roksana Wawrzyniak – tancerka, właścicielka Kolektywu Craft&Dance, Agnieszka Cieśluk  – właścicielka Forest Masaage&Spa, Krzysztof Nowaczyński – właściciel Cukierni Nowaczyński, Dawid Józefowiak – właściciel sieci restauracji oraz food trucków Pastrami Summer oraz Kuba Urbaniak – właściciel studia Podziarany Tatoo. Leszczyńscy przedsiębiorcy opowiadali młodzieży o historii powstania ich firm oraz  pasji i determinacji która jest nieodzownym elementem osiągnięcia sukcesu. Przekuwajmy nasze marzenia w zadania a osiągniemy wszystko to o czym tylko pomyślimy  – taką receptę na rozwój dał uczniom Dawid Józefowiak.