Święto Dyni w Koniorze!

Jesień kojarzy nam się z ciastem z jabłkami, kasztanowymi ludzikami, ale przede wszystkim z dyniami. Z okazji Święta Dyni Samorząd Uczniowski w dniu 2 listopada 2023 zorganizował konkurs na najładniejszą dynię jesienną. Ze wszystkich (prawie trzydziestu) oddziałów szkolnych tylko 12 klas wyraziło chęć wzięcia w nim udziału, z czego 7 klas dotarło do finału.

Nagrodą w tym konkursie był „Dzień bez pytania i kartkówek (niezapowiedzianych) dla całej klasy”. W ramach docenienia chęci współzawodnictwa i ogromu pracy włożonej
w przygotowanie dyń Jury w składzie p. Justyna Tomaszewska, p. Zofia Kolasa oraz
p. Katarzyna Wyrwińska postanowiło nagrodzić wszystkie 7 niżej wymienionych klas:

3TP, 4TS, 4TP, 3TI, 2TM, 1TO, 2TO.  Brawo!

Bardzo dziękujemy wychowawcom i innym nauczycielom zaangażowanym w naszą akcję.

W tym miejscu składamy specjalne podziękowania dla Michała Machowiaka oraz Pani Magdaleny Machowiak- Szklarskiej prowadzącej Sklep Warzywny na ul. Sygietyńskiego 7 w Lesznie za miłą współpracę, za przekazanie dyń😉.