XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA w ZST-CKZiU w Lesznie

W piątek 17 listopada obchodzony był XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Z tej okazji naszą szkołę odwiedzili uczniowie klasy 8-mej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lesznie.  Hasło przewodnie akcji to „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”. Uczniowie sprawdzali więc znajomość tabliczki mnożenia u starszych kolegów i koleżanek, nauczycieli oraz innych pracowników.

Gościli u dyrekcji szkoły oraz na lekcjach. Jak widać na zdjęciach wszyscy wesoło spędzili czas. Po zakończeniu, uczniowie udali się na spotkanie z doradcą zawodowym, p. Moniką Bródką. Zapoznali się z ofertą edukacyjną proponowaną przez naszą placówkę, zwiedzili szkołę oraz pracownie, w  których odbywają się zajęcia zawodowe. Koordynatorami akcji oraz opiekunami uczniów byli  p. Honorata Pilzak,  p. Magdalena Nowacka oraz p. Grzegorz Pilzak.