Szkolna Liga Halowej Piłki Nożnej zakończona

W czwartek 21 grudnia 2023 roku zakończyła się Szkolna Liga Halowej Piłki Nożnej, która rozgrywana była od października w każdą środę i czwartek.

Łącznie rozegrano 28 meczów.

W lidze wystartowało 16 klas – 5 klas pierwszych, 6 klas drugich i trzecich w kategorii klas II – III oraz 5 klas czwartych i piątych w kategorii klas IV – V.

Mistrzostwa przeprowadzili Pan Renato Kaźmierczak i Pan Mariusz Rakowicz.

Klasyfikacja końcowa klas I:

1 miejsce – 1 TE

2 miejsce – 1 TS

3 miejsce – 1 TP

4 miejsce – 1 TM

5 miejsce – 1 TI

Król strzelców – Nadolny Jakub – 1 TM oraz

Płóciniak Maciej – 1 TE – nagroda – piłka do piłki nożnej

Klasyfikacja końcowa klas II – III

1 miejsce – 3 TI

2 miejsce – 3 TM

3 miejsce – 3 TEO

4 miejsce – 2 TI

5 – 6 miejsce – 2 TS i 2 TE

Król strzelców – Paszke Michał – 3 TI – nagroda – piłka do piłki nożnej

Klasyfikacja końcowa klas IV – V

1 miejsce – 4 TP

2 miejsce – 4 TS

3 miejsce – 5 TS

4 miejsce – 4TMI

5 miejsce – 4 TM

Król strzelców – Żymełka Kacper – 4 TP – nagroda – torba, getry sportowe oraz bidon

Podczas uroczystego zakończenia Mistrzostw podczas apelu świątecznego, który odbył się w ramach Szkolnych Jasełek podsumowano Mistrzostwa oraz wręczono dyplomy oraz nagrody dla najlepszych zespołów oraz dla najlepszych strzelców, a także upominki dla każdego zawodnika turnieju w postaci kubka ze zdjęciem i logo naszej szkoły.

W kategorii klas pierwszych zespoły które zajęły pierwsze i drugie miejsce otrzymały koszulki sportowe, natomiast zdobywcy trzeciego miejsca nagrodzeni zostali workami na obuwie sportowe z logo naszej szkoły.

W kategorii klas II – III oraz IV – V zwycięskie zespoły również otrzymały koszulki sportowe.

Kolejne Mistrzostwa ZST – CKZiU Leszno w halowej piłce nożnej już za rok, na które już teraz zapraszają organizatorzy.