KONKURS NA NAJLEPSZY PROJEKT MECHATRONICZNY

9 lutego 2024 r. wyłoniono zwycięzców praktycznego konkursu na najlepszy projekt mechatroniczny.  Patronem konkursu była firma VMI z Leszna, która również zasponsorowała nagrody dla wszystkich uczestników konkursu. Tematami konkursu były:

 1.Wypalarka laserowa CNC – miejsce 1

 2.Drukarka 3D – miejsce 1

 3.Układ sterowania elektropneumatycznego dla makiety motora żużlowego – miejsce 2

 4.Układ sterowania pracą windy – miejsce 3

 5.Sterowanie kaskadowe lampkami sygnalizacyjnymi–makieta krzyżówki świetlnej – miejsce 3

 6.Makieta prasownicy elektropneumatycznej – miejsce 3

 7.Pneumatyczny układ sterowania sekwencyjnego – miejsce 4

 8.Układ regulatora wentylatora – miejsce 5

Komisja konkursowa nagrodziła uczniów:

Miejsce 1: Jakub Gabała z klasy 4TMI

Miejsce 2: Mateusz Wojciechowski z klasy 5TM1

Miejsce 3: Jakub Dudek, Miłosz Domagała, Szymon Rubis z klasy 5TM1

Miejsce 4: Kacper Wilczak z klasy 4TMI

Miejsce 5: Krzysztof Hoffmann, Michał Pastor z klasy 5TM1 Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy nagrodzonym uczniom. Dziękujemy również przedstawicielom firmy VMI za patronat nad konkursem, za zasponsorowane nagrody i poświęcony czas. Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu.