Przekaż 1,5%

Zachęcamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć rozwój edukacji oraz wspomóc naszą ukochaną szkołę, do przekazania 1,5% swojego podatku przy rozliczaniu PIT na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół i Sympatyków Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie. Nasze Stowarzyszenie skupia ludzi z pasją, którzy nieustannie pracują na rzecz podnoszenia jakości nauczania oraz wsparcia uczniów i kadry pedagogicznej.

Działamy nie tylko po to, aby stworzyć lepsze warunki nauki, ale również aby tworzyć silną społeczność wokół szkoły. Poprzez organizację różnorodnych działań kulturalnych, sportowych i edukacyjnych staramy się budować więzi między uczniami, nauczycielami, rodzicami oraz absolwentami. Nasza praca opiera się na zaangażowaniu i współpracy, dzięki czemu możemy razem tworzyć lepszą przyszłość dla naszych dzieci i młodzieży.

Dlatego każdy gest wsparcia, taki jak przekazanie 1,5% podatku, ma dla nas niezwykłe znaczenie. To drobny gest, który może mieć ogromny wpływ na rozwój naszej szkoły i możliwości rozwoju naszych uczniów. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć wiele i stworzyć środowisko sprzyjające edukacji, rozwojowi osobistemu oraz budowaniu silnych więzi społecznych. Liczymy na Państwa wsparcie i serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc.