Drzwi Otwarte … to było wyjątkowe przedpołudnie !

Nasza szkoła zaprosiła w ubiegłą sobotę uczniów klas ósmych i ich rodziców na Drzwi Otwarte Szkoły.  Atrakcji było sporo. Jednak  co najważniejsze: przyszli nasi uczniowie mogli na własne oczy zobaczyć szkołę i dowiedzieć się, co oferuje im  ZST CKZiU.

Były pokazy, degustacje, quizy, opowieści, wręczanie długopisów przez robota (!), wędrówki po najdalszych zakamarkach  szkoły, spotkania z nauczycielami i uczniami, a na koniec – słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z tegorocznymi absolwentami  szkół podstawowych w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego (przypominamy – 2 września 2024)  na naszym dziedzińcu szkolnym.

Miło było  gościć w sobotę także absolwentów szkoły, którzy ukończyli edukację kilka, a nawet kilkanaście lat temu. Wstąpili, aby (jak  mówili): „sprawdzić, co się zmieniło w  ICH  SZKOLE ”. Jednak przede  wszystkim chcieli porozmawiać   ze swoimi wychowawcami, nauczycielami, dyrekcją i powspominać „czasy Koniora”.  Zawsze są oni serdecznie u nas witani !! Dziękujemy, że o nas pamiętacie.