NOC ZAWODOWCÓW

W dniu 4 października nasza szkoła wzięła udział w organizowanej przez Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego „Nocy Zawodowców”. Impreza  była zwieńczeniem trwającego od 16 września Wielkopolskiego Festiwalu Zawodów. Wydarzenie było adresowane w szczególności do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych na którym mogli  zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych oraz firm, w których mogą odbyć praktyki, a w dalszym etapie także zdobyć zatrudnienie. Na naszym stoisku prezentowaliśmy kierunek technik mechatronik oraz technik przemysłu mody. Doradcy zawodowi informowali osoby zainteresowane o całej ofercie edukacyjnej i zapraszali na kwietniowe Drzwi Otwarte. Uczniom oraz nauczycielom którzy wzięli udział w promocji szkoły serdecznie dziękujemy.