Ubezpieczenie NNW

Ogólne warunki ubezpieczenia – EDU PLUS
Instrukcja zgloszenia szkody

<!–
Osoby które zdecydują się przystąpić do proponowanego ubezpieczenia będą objęte ochroną ubezpieczeniową od dnia 1 września 2017 do 31 sierpnia 2018 roku. Dla naszego Technikum wybraliśmy wariant II złożonej oferty z SU 13 000 zł. składka 42,00 zł w tym wyczynowe uprawianie sportu Składkę będą zbierać skarbnicy klasowi RR na pierwszym zebraniu w dniu 11 września 2017 roku, w terminie późniejszym skarbnicy klasowi (uczniowie).
Dokumenty:

Compensa ZST Leszno
tabela uszczerbków
procedura zgłaszania szkód
przykładowe zgłoszenie szkody
druk zgłoszenia szkody
zakres ubezpieczenia
prezentacja
polisa–>

Najnowsze informacje

pawel

Spotkanie doradców zawodowych